pondělí 20. března 2017

Zažijte s námi historický den!


Zveme Vás na jedinečný zážitkový den pro všechny, kteří chtějí zkusit na chvíli vstoupit do historie a z diváků se stát účastníky: Piknik–Program-Ples, v kostýmech či bez! To vše v malebných historických zákoutích, která skýtá zámek Čechy pod Kosířem, kousek od Olomouce.
Akci pořádá dne
13. 9. 2020 sdružení Jane Austen CZ (YMCA Brno) ve spolupráci se Zámkem Čechy pod Kosířem. Letos v náhradním podzimním termínu - snad nám to vyjde! :-)

A co víc - o den dříve se můžeme zúčastnit velkolepých oslav výročí J. Mánesa se speciální kastelánskou prohlídkou, přednáškou a divadelním představením - takže dohromady to dělá celý zajímavý víkend.V letošním roce si připomínáme 200. výročí narození nejznámějšího hosta zámku a rodinného přítele domovského rodu Silva-Tarouca, malíře Josefa Mánesa. Speciality odpoledního programu budou tedy směřovat do oblasti výtvarného umění. 


Program dne:
* Taneční lekce 10:00
* Piknik v zámeckém parku 12:00
* Mánes v parku 14:00

Empírový ples 17:00
Večeře 20:00


Podrobné informace k jednotlivým částem dne naleznete pod samostatnými odkazy na horní liště. Vzhledem k dosavadnímu nejistému průběhu tohoto roku a termínu akce přesunutému na neděli bude také program ED mírně odlehčený, ale i tak budeme rádi, když se zúčastníte a všichni si společně užijeme přijemný den.
Pokud Vás program akce láká, ale nemáte možnost nebo zájem zúčastnit se v dobových oděvech, nenechte se odradit a přijďte i tak! Celý den má být především příjemným kulturním zážitkem pro všechny zúčastněné.Chcete-li i nadále dostávat nejaktuálnější informace o našich akcích, zapište zde svůj e-mail.

Pokud se Vám tato akce zamlouvá, můžete nám pomoci s propagací šířením plakátku (stačí vytisknout na A4) nebo pozváním přátel přes akci na FB.

Tyto stránky budou průběžně doplňovány o aktuální informace. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@janeausten.cz.


Ladies and Gentlemen, těšíme se na Vás!
 


************************************************************************
Předchozí ročníky 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Od premiéry této příjemné události v kvetoucí Olomouci 2015 již uplynulo 5 let a proto, zatímco se těšíme na letošní ročník, můžete si předchozí akce připomenout ve FOTOGALERII.

Další "anglické" akce najdete na stránkách pořádajícího sdružení Jane Austen CZ.

Pro inspiraci se též můžete podívat na malou ochutnávku z našich předchozích tanečních událostí: