pondělí 20. března 2017

Zažijte s námi historický den!

Zveme Vás na jedinečný zážitkový den pro všechny, kteří chtějí zkusit na chvíli vstoupit do historie a z diváků se stát účastníky: Piknik–Program-Ples, v kostýmech či bez! To vše v malebných historických zákoutích, která skýtá zámek Čechy pod Kosířem, kousek od Olomouce.
Akci pořádá dne 23. 5. 2020 sdružení Jane Austen CZ (YMCA Brno) ve spolupráci se Zámkem Čechy pod Kosířem.V letošním roce si připomínáme 200. výročí narození nejznámějšího hosta zámku a rodinného přítele domovského rodu Silva-Tarouca, malíře Josefa Mánesa. Speciality dne budou tedy směřovat do oblasti výtvarného umění. A kdoví, třeba i sám umělec zavítá mezi nás... :-)


Program dne:
* Taneční lekce 10:00
* Piknik v zámeckém parku 13:00
* V Mánesových stopách 16:00
* Večeře 18:30
* Závěrečný empírový ples 20:00Podrobné informace k jednotlivým částem dne naleznete pod samostatnými odkazy na horní liště. Pokud Vás program akce láká, ale nemáte možnost nebo zájem zúčastnit se v dobových oděvech, nenechte se odradit a přijďte i tak! Celý den má být především příjemným kulturním zážitkem pro všechny zúčastněné.>>> ZDE bude možnost rezervace vstupenek od března. <<<Chcete-li i nadále dostávat nejaktuálnější informace o našich akcích, zapište zde svůj e-mail.

Pokud se Vám tato akce zamlouvá, můžete nám pomoci s propagací šířením plakátku (stačí vytisknout na A4) nebo pozváním přátel přes akci na FB.

Tyto stránky budou průběžně doplňovány o aktuální informace. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@janeausten.cz.


Ladies and Gentlemen, těšíme se na Vás!
 


************************************************************************
Předchozí ročníky 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Od premiéry této příjemné události v kvetoucí Olomouci 2015 již uplynulo 5 let a proto, zatímco se těšíme na letošní ročník, můžete si předchozí akce připomenout ve FOTOGALERII.

Další "anglické" akce najdete na stránkách pořádajícího sdružení Jane Austen CZ.

Pro inspiraci se též můžete podívat na malou ochutnávku z našich předchozích tanečních událostí: