pondělí 20. března 2017

Zažijte s námi historický den!Zveme Vás na jedinečný zážitkový den pro všechny, kteří chtějí zkusit na chvíli vstoupit do historie a z diváků se stát účastníky: Piknik–Program-Ples, v kostýmech či bez! To vše v malebných historických zákoutích, která skýtá zámek Čechy pod Kosířem, kousek od Olomouce.

Akci pořádá dne 27. 5. 2023 sdružení Jane Austen CZ (YMCA Brno) ve spolupráci se Zámkem Čechy pod Kosířem
Program dne:
* 10:00 Taneční lekce
* 13:00 Piknik v zámeckém parku 
* 14:00 Speciální program roku - dětské hry
* 16:00 Společné foto
* 18:30 Večeře 
* 19:30 Empírový ples 

Podrobné informace k jednotlivým částem dne naleznete pod samostatnými odkazy na horní liště. Vstupné pro děti je samozřejmě se slevou! Budeme velmi rádi, když se zúčastníte a všichni si společně užijeme příjemný den. 

Pokud Vás program akce láká, ale nemáte možnost nebo zájem zúčastnit se v dobových oděvech, nenechte se odradit a přijďte i tak! Celý den má být především příjemným kulturním zážitkem pro všechny zúčastněné.

>>>Předprodej byl již ukončen.<<<
Vstupenky budou ale v prodeji také na místě v den konání (bez pikniku a večeře).Chcete-li i nadále dostávat nejaktuálnější informace o našich akcích, zapište zde svůj e-mail.

Pokud se Vám tato akce zamlouvá, můžete nám pomoci s propagací šířením plakátu (stačí vytisknout na A4) nebo pozváním přátel přes event na FB.

Tyto stránky budou průběžně doplňovány o aktuální informace. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@janeausten.cz.


Ladies and Gentlemen, těšíme se na Vás!
 


************************************************************************
Předchozí ročníky 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022

Od premiéry této příjemné události v kvetoucí Olomouci 2015 již uplynulo mnoho let a proto, zatímco se těšíme na letošní ročník, můžete si předchozí akce připomenout ve FOTOGALERII.


      
Další "anglické" akce najdete na stránkách pořádajícího sdružení Jane Austen CZ.

Pro inspiraci se též můžete podívat na malou ochutnávku z našich předchozích tanečních událostí: