pondělí 20. března 2017

Zažijte s námi historický den!
Zveme Vás na jedinečný zážitkový den pro všechny, kteří chtějí zkusit na chvíli vstoupit do historie a z diváků se stát účastníky: Piknik–Program-Ples, v kostýmech či bez! To vše v malebných historických zákoutích, která skýtá zámek Čechy pod Kosířem, kousek od Olomouce.


Akci pořádá dne 18. 5. 2019 sdružení Jane Austen CZ (YMCA Brno) ve spolupráci se Zámkem v Čechách pod KosířemV letošním roce se zaměříme na zámecký areál a především jeho park, který využili domácí páni, hraběcí bratři Bedřich a August Silva - Tarouca pro své mladické fantazie, za vydatné pomoci jejich rodinného přítele Josefa Mánesa. Jak to bude probíhat a co to bude znamenat pro náš program? Nechte se překvapit a přijeďte to zjistit osobně. ;-)


Program dne:
* Taneční lekce 10:00
* Piknik 13:00
* Tajemné pátrání v zámeckém parku 16:00
* Večeře 18:30
* Závěrečný empírový ples 20:00Podrobné informace k jednotlivým částem dne naleznete pod samostatnými odkazy na horní liště. Pokud Vás program akce láká, ale nemáte možnost nebo zájem zúčastnit se v dobových oděvech, nenechte se odradit a přijďte i tak! Celý den má být především příjemným kulturním zážitkem pro všechny zúčastněné. 


Chcete-li i nadále dostávat nejaktuálnější informace o našich akcích, zapište zde svůj e-mail.

Pokud se Vám tato akce zamlouvá, můžete nám pomoci s propagací šířením plakátku (stačí vytisknout na A4) nebo pozváním přátel přes akci na FB.

Tyto stránky budou průběžně doplňovány o aktuální informace. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@janeausten.cz.

Ladies and Gentlemen, těšíme se na Vás!
 ************************************************************************
Předchozí ročníky 2015, 2016, 2017, 2018Od premiéry této příjemné události v kvetoucí Olomouci 2015 již uplynuly 4 roky a proto, zatímco se těšíme na letošní ročník, můžete si loňský Empírový den připomenout ve FOTOGALERII.Další "anglické" akce najdete na stránkách pořádajícího sdružení Jane Austen CZ.

Pro inspiraci se též můžete podívat na malou ochutnávku z našich předchozích tanečních událostí: