Vstupenky

Pokud se chcete aktivně zúčastnit celodenního programu, můžete si vybrat ze 3 typů vstupenek:

* Celodenní vstupenka – kompletní program dne zahrnuje taneční lekci, piknikové odpoledne, dění v zámku a slavnostní ples. Cena 490 Kč.

* Celodenní VIP vstupenka - kompletní program dne zahrnuje taneční lekci, piknikové odpoledne, dění v zámku a slavnostní ples, spolu s bonusy: prohlídka zámeckého parku s průvodcem, možnost fotografování v historickém interiéru zámku, odpolední čaj o páté, sklenka sektu na plese. Cena 650 Kč.

* Vstupenka na ples - vstupenka pro ty, kdo se nemohou zúčastnit celodenního programu, ale chtějí si zatančit alespoň večer. Cena 250 Kč.

Výše uvedené ceny platí pro předprodej, tzn. do 15.5.. Po tomto datu lze vstupenky zakoupit přímo na akci.

Široká veřejnost má volný vstup zdarma do zámeckého parku, nikoli však do interiérů, kde bude probíhat taneční a hudební program.Piknikové balíčky a večeře na plese

Pro ty z vás, kteří nebudou mít možnost připravit si vlastní piknikové koše, nabízíme volbu dvou piknikových balíčků, které si vyzvednete přímo na místě.

Vzhledem k tomu, že celá akce trvá až do pozdních večerních hodin a určitě budete chtít protančit celý ples, bude třeba doplnit energii i na večer. Proto pro Vás bude připravena večeře od 18:30. Můžete si vybrat z několika jídel, která zaplatíte předem v rámci Vaší vstupenky. Z technických důvodů lze rezervace vč. jídla přijímat pouze do 15. května!!>>> Rezervujte si své vstupenky ZDE <<< 

Vstupenky můžete zakoupit též osobně na pokladně zámku Čechy pod Kosířem. Tyto jsou ale pouze na akci samotnou a nezahrnují objednávku pikniku a večeře.

V týdnu před akcí obdržíte mail s podrobnými informacemi, vstupenku dostanete přímo na akci při registraci u vchodu spolu s kupony na zaplacený piknik či večeři.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@janeausten.cz.

Těšíme se na Vás!