Vstupenky

Vstupenky

Pokud se chcete aktivně zúčastnit celodenního programu, můžete si vybrat ze 2 typů vstupenek:

* Celodenní vstupenka – kompletní program dne zahrnuje taneční lekci, piknikové odpoledne, speciální program a slavnostní ples. Cena v předprodeji 600 Kč.

* Vstupenka na ples - vstupenka pro ty, kdo se nemohou zúčastnit celodenního programu, ale chtějí si zatančit alespoň večer. Cena v předprodeji 480 Kč.

Výše uvedené ceny platí pro předprodej, tzn. do 20.5. Po tomto datu lze vstupenky zakoupit přímo na akci za cenu  zvýšenou, ale již bez jídla.

Široká veřejnost má volný vstup zdarma do zámeckého parku, nikoli však do interiérů, kde bude probíhat taneční program.Piknikové balíčky a večeře na plese

Pro ty z vás, kteří nebudou mít možnost připravit si vlastní piknikové koše, nabízíme volbu dvou piknikových balíčků, které si vyzvednete přímo na místě.

Vzhledem k tomu, že celá akce trvá až do pozdních večerních hodin a určitě budete chtít protančit celý ples, bude třeba doplnit energii i na večer. Proto pro Vás bude připravena večeře od 18:30. Můžete si vybrat z několika jídel, která zaplatíte předem v rámci Vaší vstupenky. Z technických důvodů lze rezervace včetně jídla přijímat pouze do 20. května!!>>> Předprodej bude zahájen v dubnu.<<< 

Vstupenky budou v prodeji na místě v den konání (bez pikniku a večeře).

V týdnu před akcí obdržíte mail s podrobnými informacemi, vstupenku dostanete přímo na akci při registraci u vchodu spolu s kupony na zaplacený piknik či večeři.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@janeausten.cz.

Těšíme se na Vás!